Vítejte v SiCAKE

v obchůdku s nápaditými dortíky a kávou s italskými kořeny

Vítejte v našem cakeshopu, vítejte v SiCAKE.

Naše pražská prodejna dortů SiCAKE – Svět dortů je prvním cakeshopem svého druhu v Česku. Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme na smetanovém základu, z kvalitních italských surovin a bez přidaných chemických ztužovadel.

Dorty prodáváme dle aktuální nabídky z volného prodeje připravené ihned k odběru s možností doplnění jmenovky na počkání, dort Vám také vyrobíme na zakázku s realizací 3 dny. Můžete si jednoduše zvolit vlastní příchuť, velikost i motiv. Samozřejmostí je rozvoz domů i do kanceláře. Pro udržení nejvyšší kvality nespolupracujeme s žádnou přepravní společnosti a vše si rozvážíme sami. Denně najdete na našich provozovnách zhruba stovku celých narozeninových dortů ihned k odběru.

Jsme česká firma fungující od roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe ISIS v centru Plzně. Následně jsme se začali věnovat vlastní výrobě zmrzliny a dortů. Na kvalitu a celou výrobu dohlíží přední plzeňská cukrářka Jana Kůsová. V naší práci dbáme především na čistotu, preciznost a kvalitu hotového výrobku. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od stálých zákazníků, firmy, lidé na doporučení.

V našem sortimentu najdete kromě celých dortů také cupcakes mnoha příchutí, zákusky, makronky, cukrovinky z marcipánu. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Stejně pestrou nabídku máme na objednání i v bezlepkové variantě.

Naší doménou je rychlost, kvalita a dlouhá otevírací doba. Jsme vám k dispozici telefonicky, skrze email, kontaktní formulář i online chatu, kde vaše dotazy zodpovíme denně od 8:00 – 22:00 v českém a anglickém jazyce. Rádi vás uvidíme přímo na naší prodejně.