Vítejte v SiCAKE

v obchůdku s nápaditými dortíky a kávou s italskými kořeny

Vítejte v našem cakeshopu, vítejte v SiCAKE.

Naše pražská prodejna dortů SiCAKE je prvním cakeshopem svého druhu v Česku. Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme čerstvé z kvalitních italských surovin bez přidaných chemických ztužovadel.

Dorty prodáváme dle aktuální nabídky připravené ihned k odběru s možností doplnění nápisu na počkání, nebo je rádi zhotovíme na základě vašich požadavků. Můžete si proto jednodušše zvolit vlastní příchuť i motiv. Samozřejmostí je rozvoz domů i do kanceláře.

Jsme česká firma fungující od roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe v centru Plzně. V naší práci dbáme především na kvalitu, čistotu a preciznost. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací.

V našem sortimentu najdete také cupcakes mnoha příchutí, zákusky vlastní výroby na smetanovém a tvarohovém základu. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Stejně pestrou nabídku máme i v bezlepkové variantě.

Naší doménou je rychlost, kvalita a dlouhá otevírací doba. Jsme vám k dispozici telefonicky, skrze email a kontaktní formulář nebo na online chatu, kde vaše dotazy zodpovíme denně od 8:00 – 22:00 v českém a anglickém jazyce. Rádi vás uvidíme také přímo na naší prodejně. Přijďte proto k nám a vyberte si z mnoha druhů sladkého právě to vaše.

Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků…