Kdo jsme

V

Vítejte v našem cakeshopu, vítejte v prodejně dortů SiCAKE. Jsme výhradně česká firma se sídlem a výrobnou v Plzni.

Naše pražské prodejny dortů SiCAKE – Svět dortů jsou prvním cakeshopem svého druhu v Česku.

Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme na smetanovém základu, z kvalitních surovin a bez přidaných ztužovadel.

 

Dorty prodáváme každý den dle aktuální nabídky připravené ihned k odběru na našich prodejnách. Denně najdete na našich provozovnách zhruba stovku celých narozeninových dortů ihned k odběru. Dort Vám také vyrobíme na zakázku s realizací 5 dní. Můžete objednat na našich prodejnách či online. Jednoduše si zvolíte vlastní příchuť, velikost i motiv. Vybrat si můžete z naší galerie či nahrát obrázek pro předlohu. Samozřejmostí je rozvoz domů i kanceláře po předchozí domluvě.
Pro udržení nejvyšší kvality nespolupracujeme s žádnou přepravní společnosti a vše si rozvážíme sami. Proto je nutné dopravu plánovat předem.

Jsme česká firma s historií do roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe ISIS v centru Plzně. Následně jsme se začali věnovat vlastní výrobě zmrzliny a dortů. Na kvalitu a celou výrobu dohlíží přední plzeňská cukrářka Jana Kůsová. V naší práci dbáme především na čistotu, preciznost a kvalitu hotového výrobku. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od stálých zákazníků, firmy, lidé na doporučení.

V našem sortimentu najdete kromě celých dortů také cupcakes mnoha příchutí, zákusky, makronky, cukrovinky z marcipánu. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Celou nabídku máme na objednání předem i v bezlepkové variantě.

Naší doménou je velký výběr, rychlost, kvalita a dlouhá otevírací doba. Jsme vám k dispozici telefonicky, skrze email, kontaktní formulář i online chat, kde vaše dotazy zodpovíme denně od 9:00 – 21:00 v českém a anglickém jazyce. Rádi vás uvidíme přímo na naší prodejně.

4

OTEVŘENÉ

PRODEJNY

29

NABÍZENÝCH

PŘÍCHUTÍ

5

DNÍ VÝROBY

ZAKÁZKOVÉHO DORTU

80

DORTŮ KAŽDÝ DEN

IHNED K ODBĚRU