Kdo jsme

Vítejte v našem cakeshopu, vítejte v prodejně dortů SiCAKE. Jsme výhradně česká firma se sídlem a výrobnou v Plzni.

Naše pražské prodejny dortů SiCAKE – Svět dortů jsou prvním cakeshopem svého druhu v Česku.

Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme na smetanovém základu, z kvalitních surovin dle vlastních receptur.
Dorty prodáváme každý den dle aktuální nabídky připravené ihned k odběru na našich prodejnách. Denně najdete na každé provozovně zhruba 90 celých narozeninových dortů ihned k odběru. Dort Vám také vyrobíme na zakázku s realizací 5 dní. Můžete objednat na našich prodejnách či online. Jednoduše si zvolíte vlastní příchuť, velikost i motiv. Vybrat si můžete z naší galerie či nahrát obrázek představy Vašeho dortu. Po vyplnění formuláře Vám přijde cenová kalkulace do 24 hodin. Samozřejmostí je rozvoz domů či kanceláře po předchozí domluvě.

Pro udržení nejvyšší kvality nespolupracujeme s žádnou přepravní společností a vše si zajišťujeme sami. Proto je nutné dopravu domluvit předem.

Jsme česká firma s historií od roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe ISIS v centru Plzně. Následně jsme se začali věnovat vlastní výrobě zmrzliny a dortů. Na kvalitu a celou výrobu dohlíží přední plzeňská cukrářka Jana Kůsová. V naší práci dbáme především na čistotu, preciznost a kvalitu hotového výrobku. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od stálých zákazníků, firem či lidí na doporučení.

V našem sortimentu najdete kromě celých dortů také cupcakes mnoha příchutí, zákusky, makronky, věnečky a další cukrovinky. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Celou nabídku máme na objednání předem i v bezlepkové variantě.

Naší doménou je kvalita, velký výběr, rychlost výroby a dlouhá otevírací doba. Jsme vám k dispozici v českém i anglickém jazyce na našich prodejnách i telefonicky denně od 9:00 – 21:00. Těšíme se na Vaši návštěvu.