Zde můžete objednat dort

Objednávka dortu


Vyberte tvar a podobu dortu, můžete nahrát obrázek potisku.

DoplňkyNa dortu můžete mít nápis a číslovku

Kde a kdy dort vyzvednete


Potřebujeme 7 dní na výrobu zakázkového dortu.


Souhlas se zpracováním osobních údajůTento formulář sbírá vaše jméno, email a telefonní číslo za účelem zajištění a doručení vaší objednávky. Vaše soukromé údaje neukládáme. Odesláním udělujete souhlas se zpracováním těchto osobních údajů.

Časté dotazy

Kolik času před vyzvednutím musím provést objednávku?

Potřebujeme minimálně 3 pracovní dny na výrobu zakázkového dortu. Volný prodej každý den na prodejně není třeba objednávat, či rezervovat.

Jak mohu dort na přání objednat?

Možností objednávky je skutečně mnoho:

Dostavím se osobně a sepíši objednávku

Takovou variantu doporučujeme – na naší provozovně vás často inspirují již hotové dorty, podle kterých už jen připravíme právě ten váš.

Zavolám

Stačí nás kontaktovat na číslo (+420) 777 266 933, kde vám už rádi poradíme s výběrem. Po domluvě vám zašleme email s informacemi o vaší objednávce, kterou nám už pouze potvrdíte.

Napíšu do chatu online

Proto jsme pro vás připravili kulatou ikonku v pravém dolním rohu vaší obrazovky, kde s námi můžete probrat vaše přání skrze snadnou moderní komunikaci online

Vyplním objednávkový formulář

Níže na této stránce najdete objednávkový formulář, který můžete jednoduše vyplnit a odeslat.

Jak si vybrat ten správný dort

Vím, co chci

Většinu našich objednávek tvoří zákazníci, kteří už předem přichází s fotkou nebo obrázkem, jak má jejich dort vypadat. My si vše vyfotíme a pomůžeme s nápady.

Nemám představu

Samozřejmě chápeme, že pro dort na zakázku se nechodí každý den, proto Vám naše obsluha vždy ochotně poradí.

Chci vybrat dort z galerie SiCAKE

Líbí se vám dort vystavený ve volném prodeji na stánku naší provozovny nebo v galerii na našich webových stránkách? Vyrobíme vám stejný, stačí zvolit příchuť a další úpravy, které si budete přát. Když si nevyberete z naší galerie, dort vyrobíme podle vašich požadavků.