Objednávka dortu

Kdy nejdéle musím provést objednávku?

Potřebujeme minimálně 5 dní na výrobu zakázkového dortu. Každé ráno zavážíme čerstvé dorty na volný prodej, jejich dostupnost na prodejnách v současné chvíli můžete ověřit na telefonním čísle +420724363933

Jak mohu dort objednat?

Možností objednávky je skutečně mnoho:

Dostavím se osobně na libovolné prodejně a sepíši objednávku s obsluhou, která mi poradí (nemám zkušenost se SiCAKE).
Takovou variantu doporučujeme – na naší provozovně vás často inspirují již hotové dorty, podle kterých už jen připravíme právě ten váš. Zároveň můžete zakoupením zákusku vybrané příchutě ochutnat Vaši náplň.

Objednám online (mám zkušenost se SiCAKE).
Doporučujeme zákazníkům, kteří vědí co chtějí či mají zkušenost s našimi dorty. Vyplněním jednoduchého formuláře zjistíme představu Vašeho požadavku a odpovíme do 24h. S potvrzením objednávky zasíláme i cenu dortu. Do popisu zadáte jméno dortu z naší galerie, či nahrajete obrázek k tisku na Váš dort nebo obrázek sloužící jako předloha pro výrobu.Všechny úpravy a přání nám napíšete do popisu.

Jak si vybrat ten správný dort?

Vím, co chci

Většinu našich objednávek tvoří zákazníci, kteří už předem přichází s fotkou nebo obrázkem, jak má jejich dort vypadat. My si vše vyfotíme a pomůžeme s nápady.

Nemám představu

Samozřejmě chápeme, že pro dort na zakázku se nechodí každý den, proto Vám naše obsluha vždy ochotně poradí.

Chci vybrat dort z galerie SiCAKE

Líbí se vám dort vystavený ve volném prodeji na stánku naší provozovny nebo v galerii na našich webových stránkách? Vyrobíme vám stejný, stačí zvolit příchuť a další úpravy, které si budete přát. Když si nevyberete z naší galerie, dort vyrobíme podle vašich požadavků.