Zde můžete objednat dort

Objednávka dortu


  Vyberte tvar a podobu dortu, můžete nahrát obrázek potisku.

  Doplňky  Na dortu můžete mít nápis a číslovku

  Kde a kdy dort vyzvednete

  Zadejte datum. (Potřebujeme 5 dní na výrobu zakázkového dortu)
  Souhlas se zpracováním osobních údajů  Tento formulář sbírá vaše jméno, email a telefonní číslo za účelem zajištění a doručení vaší objednávky. Vaše soukromé údaje neukládáme. Odesláním udělujete souhlas se zpracováním těchto osobních údajů.

  Časté dotazy

  Kolik času před vyzvednutím musím provést objednávku?

  Potřebujeme minimálně 5 dní na výrobu zakázkového dortu. Dostupnost dortů na volný prodej na prodejnách v tento okamžik můžete ověřit na telefonním čísle 777 266 933.

   

   

  Jak mohu dort na přání objednat?

  Možností objednání dortu:

  Dostavím se osobně a sepíši objednávku na prodejně

  Takovou variantu doporučujeme – na naší provozovně vás často inspirují již hotové dorty, podle kterých už jen připravíme právě ten váš. Výhodou osobní objednávky je možnost zakoupení zákusku příchutě Vašeho dortu k ochutnání.

  Vyplním objednávkový formulář

  Využitím objednávkového formuláře kliknutím na horním panelu Objednat dort si poskládáte dort podle svého přání. Do popisu se píše název dortu z naší galerie + další Vaše přání a úpravy. V případě výroby dortu podle Vaší předlohy nahrajte obrázek do systému.

  Jak si vybrat ten správný dort

  Vím, co chci a již mám zkušenost se SiCAKE

  Většinu našich objednávek tvoří zákazníci, kteří už předem přichází s fotkou nebo obrázkem, jak má jejich dort vypadat. V takovém případě doporučujeme online objednávku a nahrát Vaši předlohu.

  Nemám představu, potřebuji poradit a nemám zkušenost se SiCAKE

  Samozřejmě chápeme, že zařizování výroby zakázkového dortu se nedělá každý den, proto Vám naše obsluha vždy ochotně poradí s objednávkou, možnosti výroby i příchutě. V takovém případě doporučujeme provést objednávku na prodejnách.

  Chci vyrobit dort z galerie dortů na našich stránkách

  V takovém případě můžete objednat na prodejnách či online. Při online objednávce nám vyplněním formuláře sdělte všechna přání a do popisu napište jméno dortu z naší galerie.